Köprülü Kanyon,Beşkonak'ta günübirlik rafting turları
Günübirlik rafting turları Rafting yapılabilen ırmaklar Rafting fotoğraf galerisi Rafting fiyatları Köprülü kanyon'da kamp ve gezi organizasyonu İletişim

 
 
Beşkonak - Köprülü kanyon rafting parkuru

Köprülü kanyon rafting başlangıç noktası

Günübirlik rafting turları için ücretsiz alınış ve ulaşım hizmeti verdiğimiz bölgeler;

- Antalya

- Lara

- Kundu

- Konyaaltı

- Kemer

- Tekirova

- Kiriş

- Çamyuva

- Göynük

- Beldibi

- Belek

- Boğazkent

- Kadriye

- Çolaklı

- Kumköy

- Side

- Manavgat

- Sorgun

- Titreyengöl

- Kızılağaç

- Kızılot

- Okurcalar

- Alara

- Avsallar

- İncekum

- Karaburun

- Türkler

- Payallar

- Konaklı

- Oba

- Tosmur

- Kestel

- Kargıcak   tatil köyleri'nden ücretsiz alınış hizmetlerimiz vardır...

 

Alanya Rafting

Antalya Rafting

Belek Rafting

Side Rafting

Manavgat Rafting

Kemer Rafting

 

 

 

 

 

 

  DİĞER NEHİRLERİMİZ ve RAFTİNG SPORU :

 

DALAMAN ÇAYI RFATİNG TURU İÇİN TIKLAYINIZ....

 

ZAMANTİ ÇAYI RAFTİNG TURU İÇİN TIKLAYINIZ...»

 

ÇORUH NEHRİ RAFTİNG TURU İÇİN TIKLAYINIZ...»

 

ALARA ÇAYI RAFTİNG TURU İÇİN TIKLAYINIZ...»

 

EŞEN ÇAYI RAFTİNG TURU İÇİN TIKLAYINIZ...»

 

MELEN ÇAYI RAFTİNG TURU İÇİN TIKLAYINIZ...»

 

FIRTINA DERESİ RAFTİNG TURU İÇİN TIKLAYINIZ...»

 

Köprülü kanyon rafting turları

 

Köprülü kanyon rafting

BELEK NEHİR KANO RAFTİNG ve SU SPORLARI [ Belek, Boğazkent, Serik, Kadriye, Aksu tatil köylerinden katılma olanağı ]

Günübirlik Rafting  Proğramı   |  Sıkça Sorula Sorular   |  Rezervasyon   |  İletişim

Belek Rafting Turları ; Rafting,7 'den 70 'e yüzme bilen ve sağlık sorunu olmayan herkesin deneyebileceği ve ömründe ez az bir kez mutlaka denemesini tavsiye ettiğimiz,eğlenceli,adrenalin ve heyecanı yüksek günlük bir doğa turudur...Rafting sayesinde,Akdeniz sahillerinde yazın sıcaklığın 50 C dereceye ulaştığı bunaltıcı günlerde kendinizi yemyeşil doğa harikası bir kanyonun ortasında akıp giden,serin buz gibi azgın sulara bırakıp bunaltıcı sıcak havadan biraz olsun uzak kalıp ruhunuzu dinlendirip yenileyebilirsiniz...Milli Park'ın içinden akması özelliğiyle ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros dağlarını seyretme imkanı da sunmaktadır.

Firmamız,zorluk derecesi 1 - 2 - 3 olan Türkiye'nin en önemli Rafting parkurlarından biri olan Antalya'nın Beşkonak beldesi Köprülü Kanyon bölgesindeki eşsiz güzellikteki manzaralarla donatılmış '' köprüçay '' üzerinde eğlenceli ve adrenalini yüksek rafting organizasyonları ve turları yapmaktadır...

Rafting turlarımız, 8-10 kişilik şişme botlarda yabancı dil bilen profesyonel rafting rehberlerimiz eşliğinde yapılmaktadır...

Şişme rafting botu
Belek'ten Köprülü Kanyon'a Günübirlik Rafting Tur Programı :

• Sabah saat 08:30-09:30 civarında önceden rezervasyonlarını tamamlamış tüm katılımcılar
" Boğazkent, Belek, Side, Serik, Aksu, Kadriye " tatil köylerinde bulunan otellerinden veya kendilerine önceden belirtilen buluşma noktalarından tarafımızdan otobüsler ve minibüsler ile alınırlar.Alınış saatleri bölgelere göre değişiklik göstermekte olup rezervasyonunu tamamlayan her katılımcıya kesin alınış saati bildirilmektedir.
• Tüm müşteriler toplandıktan sonra Köprülü Kanyon Milli Parkı'na doğru yola çıkılır.
• Beşkonak - Köprülü Kanyon Bölgesi'ndeki restaurantımıza ulaşıldığında profesyonel rafting rehberleri tarafından katılımcılar bilgilendirilip hazırlıklara başlanır.

• Kıyafet ve ekipman ( can yeleği, neoplen elbise, kask, plastik ayakkabı , kürek ...)dağıtımı yapılarak hazırlıklar tamamlanır ve antik roman köprüsü'nün ön tarafındaki başlangıç noktasına hareket edilir.

• Başlangıç noktasında tüm katılımcılar 10 kişilik botlara eşit olarak dağıtılır.Her botun arkasında nehri iyi tanıyan bir profesyonel rehber bulunur.

• Rafting eğitimi bulunan veya kendi sorumluluk poliçesini imzalayan katılımcı 2 kişilik olan KANO adı verilen özel botlarda kendi başına , herhangi bir arkadaşı ile veya extra ücretini ödemek suretiyle profesyonel rehberlerimizden biri ile özel rafting yapabilirler.
• Start verilince kısa bir yolculuktan sonra şelale önünde fotoğraf ve yürüyüş molası verilir.
• Tekrar hareketle macera başlar. Şişme botların en arkasında bulunan rehberler yönetiminde nehir üzerinde birçok çağlayan , şelale ve rapidler geçilerek yol alınır.
• Parkur boyunca yemyeşil bir doğa ve dağ manzarasına tanık olarak, zaman zaman yüzme molaları , atlayış molaları verilerek toplam 10,6 km.lik rafting sonrası varış yerindeki restaurantımıza ulaşılınır.

• Bir doğa harikası içinde bulunan ve ırmak manzaralı Restaurant'ta bizleri özenle hazırlanmış açık büfe lezzetli yemekler beklemektedir. Yemek ücreti tur fiyatına dahildir, ancak içecek ücretleri müşteriler tarafından ödenir.
• Yemekler yenildikten sonra sinevizyon ekranda rafting boyunca profesyonel video kayıt ekibinin çekmiş olduğu DVD izlenir.İsteyenler hatıra olarak burada fotoğraf ve DVD satın alabilirler...

• DVD video izlendikten sonra herkes toplanır ve sonra otellere dönüş yolculuğu başlar. Bölgelere göre saat 17:30 - 18,30 civarında otellere veya bırakılış noktalarına geri dönmüş olunur..
• Rafting turumuz sigortalı olup, tecrübeli rehberler eşliğinde yapılır.
• Rafting tur fiyatına yemek , transfer , rehberlik dahildir.
• Katılımcıların yanlarına değerli malzeme ve çok para almamaları gerekir.Sadece mayo, şort, ıslanabilir ayakkabı, güneş kremi, havlu, kuru elbise ve bir miktar para ( içecek, fotoğraf, video, kaset gibi extralar için ) alınması önerilir.
 

Şişme rafting botuBelek'te Kongre ve incentive grupları ; Kongre ve incetive grupları gibi zaman sıkıntısı olan özel kapalı gruplar için rafting parkuru kısaltılarak ve özel animasyon - takım oyunları aktiviteleride ilave edilerek rafting'i onlar için hem eğitici hem de eğlendirici bir spor haline getiriyoruz.


Şişme rafting botu
Fiyata Dahil Olanlar : Köprülü Kanyon'a transfer + Tüm rafting araç ve gereçleri + ırmak üzerinde rafting( 10,6 km parkur ) + Profesyonel rehberlik + Toros Dağları'nın ve Köprülü Kanyon'un eşsiz manzarasında öğle yemeği ( Tavuk-balık-şiş + pilav-spagetti + salata bar + meyve ) + Çeşitli eğlence,oyun ve animasyon + ferdi kaza sigortası...

Şişme rafting botu
Belek'ten Tur Günleri : Hergün [ Mayıs - Eylül ayları arası ]...Bu ayların dışında Pazar ve Çarşamba günleri

Şişme rafting botu
Fiyat :  Fiyat listemiz için tıklayınız

Şişme rafting botu
Yeterlilik kişi sayısı : Mayıs - Eylül arası kişi sayısı aranmaz...Bu ayların dışındaki rafting talepleri özel olarak gerçekleştirilmektedir.

Rafting turlarına Alanya,Side,Manavgat,Belek,Kemer ve Antalya Merkez'deki otellerinizden veya özel evlerinizden en az bir gün önceden rezervasyon yaptırmak koşuluyla katılabilirsiniz..

Şişme rafting botu
Antalya için alınış noktaları : KONYAALTI ERDEM OTEL karşısı, ADLİYE önü, SHAROTON OTEL önü, Çallı Kavşağı, Çevreyolu Düden kavşağı, Tedaş Kavşağı, Havalimanı Karşısı...

 

Şişme rafting botuÖzel Rafting Aktivitesi : Rafting aktivitesi özel kişi ve gruplara özel olarak ta organize edilmektedir...Özel organizasyon talebiniz için bizimle irtibata geçiniz...

 

Şişme rafting botuRezervasyon : Rezervasyon için tıklayınız...

 

Şişme rafting botuUlaşım : Alanya, Antalya, Belek, Side, Kemer, Manavgat bölgeleri'nden MAYIS , EYLÜL ayları arasında her gün otobüslerimiz kalkmaktadır.Kendi aracı ile gelmek isteyenler " ULAŞIM " linkine tıklayarak ulaşım hakkında harita ve rota bilgilerine ulaşabilirler..

 

 

Köprüçay Çay Rafting Dalaman Çayı Rafting Zamanti Nehri Rafting Çoruh Nehri Rafting Alara Çayı Rafting   Gevne Çayı Rafting Dragon ( Anamur ) Çayı Rafting  Ermenek Çayı Rafting Göksu Nehri Rafting Manavgat Irmağı Rafting Melen Çayı Rafting  Fırtına Nehri Rafting Altıparmak(BARHAL)Nehri Rafting

 

Anasayfa  Nehirlerimiz Fotoğraflar Kamping & Rafting Paketleri Nehir Kayağı Kano Rafting RehberiRestaurant Rafting Turu için Bölgelereden Alınış Saatleri Rafting Proğramı Ulaşım Rafting EkipmanlarıKamping Rafting Fiyatları Rezervasyon  İletişim

Copyright © 2000 - 2010  BEŞKONAK - KÖPRÜLÜ KANYON MİLLİ PARKI ve DALAMAN ÇAYI  RAFTİNG SU ve DOĞA SPORLARI HİZMETLERİ - ANTALYA